Go Back
Подкаст
Інтернет-маркетинг 2024: стратегії, які працюють
Слухати
Дата
May 21, 2024
Тривалість
33 хв
Поділитись

епізод

11

Інтернет-маркетинг 2024: стратегії, які працюють

Сьогодні у нашому подкасті гостя - Софія Дембіцька. І ми разом з нею будемо говорити про інтернет маркетинг 2024, що працює, а що ні, і зачепимо тему медичного маркетингу

Інтернет-маркетинг у 2024 році характеризується технологічними досягненнями, які формують те, як компанії охоплюють свою аудиторію та взаємодіють з нею.

Штучний інтелект (ШІ) і машинне навчання є невід'ємною частиною стратегій інтернет-маркетингу. Ці технології використовуються для створення персоналізованого контенту, предиктивної аналітики та автоматизованої взаємодії з клієнтами. Інструменти на основі штучного інтелекту можуть аналізувати великі масиви даних для прогнозування поведінки споживачів, оптимізації розміщення реклами та покращення користувацького досвіду.

Відео продовжує залишатися домінуючою формою контенту, а короткометражні відеоролики, прямі трансляції та інтерактивні відео набирають популярності. Такі платформи, як TikTok, Instagram Reels та YouTube Shorts, є ключовими каналами для охоплення молодої аудиторії.

Платформи соціальних мереж все частіше стають місцем для покупок. Такі функції, як пости з пропозиціями про покупку, торгові події в прямому ефірі та оформлення замовлення в додатку, стирають межі між соціальними мережами та електронною комерцією.

@ant_media Гостя подкасту: Софія Дембіцька. Переглянути подкаст або послухати можна на посиланням на сайті 🙌🏻 #подкаст #подкастпромаркетинг #медіа #маркетинг #новини ##рек #блогер #бізнес #смм ♬ Scars (Slowed Down) - Dionnysuss

Інфлюенсер-маркетинг залишається сильним, а інфлюенсери відіграють вирішальну роль у відкритті нових продуктів та їх продажу.

Концепція мікромоментів - моментів, коли споживачі звертаються до своїх пристроїв для швидких відповідей або дій - продовжує залишатися актуальною.

Багатоканальний підхід - це тренд. Він забезпечує безперебійний і послідовний клієнтський досвід у всіх точках взаємодії, як онлайн, так і офлайн. Інтеграція різних каналів, таких як веб-сайти, соціальні мережі, електронна пошта та фізичні магазини, дозволяє створити цілісну маркетингову стратегію, яка враховує вподобання різних сегментів клієнтів.

Ще більше про це говоримо з Софією, тож приємного прослуховування