Go Back
Подкаст
Мультиканальність. Як не вигоріти і досягти максимальної ефективності?
Слухати
Дата
February 13, 2023
Тривалість
15 хв
Поділитись

епізод

6

Мультиканальність. Як не вигоріти і досягти максимальної ефективності?

Робота з багатьма платформами може сприяти загальному успіху та зростанню компанії або особистого блогу. Добре реалізована багатоканальна стратегія надає низку переваг, включаючи збільшення охоплення, покращення клієнтського досвіду, інсайти на основі даних та конкурентну перевагу на ринку

Що ж, поговоримо про мультиканальність. Раніше думка про те, щоб розвиватись на декількох платформах здавалась мені дивною і я розуміла що це пряма дорога до вигорання та швидкої втоми. Особисто я використовувала лише інстаграм та тік ток для розвитку особистого блогу, і навіть тоді мені здавалось що це багато. Десь так воно і є, робота з будь якою платформою це важко, виснажуюче і якщо ви хочете досягнути успіху — варто витрачати на це реально багато часу.

Багатоканальний маркетинг все ще залишається актуальною стратегією для реклами. Мета цієї стратегії - привернути увагу якомога більшої кількості людей до вашого бренду, звернувшись до якомога більшої кількості людей на якомога більшій кількості каналів.

Бренди, орієнтовані на багатоканальність, створюють контент для кількох ключових точок взаємодії з клієнтами, надаючи їм вибір, як, коли і де взаємодіяти. Однак ці канали не інтегровані між собою, що може призвести до роз'єднаності та неповноцінного досвіду для клієнтів.

Переваги багатоканального маркетингу полягають у наступному:

- Більше охоплення. Будучи присутніми на кількох каналах, ви можете отримати доступ до більшої кількості потенційних клієнтів, таким чином максимізуючи свою присутність на ринку та загальну залученість.
- Підвищена залученість клієнтів. Клієнти мають свободу вибору каналу, якому вони надають перевагу при взаємодії з брендом. Наявність декількох точок контакту допомагає гарантувати, що клієнти отримують найкращий можливий досвід.
- Підвищення лояльності клієнтів. Завдяки узгодженому досвіду взаємодії з різними каналами клієнти з більшою ймовірністю залишатимуться з брендом і повертатимуться за повторними покупками.
- Вища рентабельність інвестицій. Націлюючи контент на конкретну аудиторію на кожному каналі, ви можете максимізувати рентабельність інвестицій, доносячи потрібну інформацію до потрібних людей у потрібний час.

подкасти

У цьому подкасті про:

  • що таке мультиканальність
  • у чому переваги бути присутнім на різних платформах
  • мультиканальність для маркетолога
  • поради як працювати з мультиканальністю і не вигоріти