Go Back
Подкаст
UGC контент: переваги, особливості, відмінність від бренд амбасадора
Слухати
Дата
April 2, 2023
Тривалість
12 хв
Поділитись

епізод

7

UGC контент: переваги, особливості, відмінність від бренд амбасадора

UGC-творець означає "творець користувацького контенту". Це люди, які спеціалізуються на створенні контенту, наприклад, фотографій, відео, оглядів або тексту, який виглядає і відчувається так, ніби його створив звичайний споживач, але насправді створений спеціально для брендів або маркетингових цілей.

Що відрізняє творців користувацького контенту?

Хоча створювати користувацький контент може будь-хто, UGC кріейтори працюють спеціально для брендів. Вони повинні розуміти маркетингові цілі та цільову аудиторію і адаптувати свій контент так, щоб він резонував з ними.  

Що важливо для UGC в роботі:

  • Досвід у створенні цікавого контенту. UGC творці повинні знати, як привернути увагу, розповісти історії та викликати емоції за допомогою свого контенту.
  • Розуміння платформ соціальних мереж. UGC кріейтори знайомі з нюансами різних платформ, таких як Instagram, TikTok або YouTube, і оптимізують свій контент для кожної з них.
  • Відповідність фірмовому стилю бренду - вони можуть адаптувати свій стиль і голос відповідно до бренду, з яким працюють, забезпечуючи автентичність контенту та його відповідність повідомленню бренду.

Переваги використання користувацького контенту

  • Автентичність і довіра

Користувацький контент часто здається більш справжнім і близьким, ніж традиційна реклама, що призводить до більшої довіри з боку споживачів.

  • Підвищена залученість

Користувацький контент може викликати розмови, заохочувати взаємодію з користувачами та підвищувати впізнаваність бренду.

  • Різноманітний контент

Творці користувацького контенту можуть запропонувати ширший спектр точок зору та стилів контенту порівняно зі штатними маркетинговими командами.

  • Економічна ефективність

Партнерство з творцями користувацького контенту може бути більш економічно вигідним способом створення контенту порівняно з традиційними рекламними кампаніями.

UGC  це

Відмінність UGC кріетора та бренд амбасадора

Бренд амбасадор представляє бренд в більш офіційній якості, просуваючи його цінності та продукти через різні канали. Амбасадори з великою кількістю підписників можуть значно розширити охоплення бренду. Люди схильні довіряти рекомендаціям від тих, ким вони захоплюються або кого впізнають.
Амбасадори можуть втілювати індивідуальність та цінності бренду, створюючи позитивну асоціацію. А бренди можуть обирати амбасадорів, які резонують з їхньою ідеальною клієнтською базою.
Амбасадори можуть отримувати зарплату, комісійні від продажів, отриманих завдяки їхній промо-кампанії, або ж комбінацію обох видів винагороди. Амбасадори брендів часто мають довгострокові контракти з брендами.

В той час як UGC творці створює контент, який просуває бренд, але подається так, ніби його створив звичайний споживач.
Користувацький контент здається справжнім і близьким, що призводить до більшої довіри з боку споживачів. Такий контент пропонує ширший спектр точок зору та стилів контенту.  Партнерство з творцями користувацького контенту може бути більш доступним, ніж традиційні рекламні кампанії. У цьому випадку ви можете платити за кожен пост або пропонувати продукти/послуги в обмін на контент.

Більше про це у нашому подкасті