Назад
Журнал

Календарні інфоприводи та як їх ефективно використовувати в контенті

У сфері маркетингу різноманітні календарні інформаційні приводи відіграють свою, важливу роль у формуванні стратегій, прийнятті обґрунтованих рішень та налагодженні зв'язку з цільовими аудиторіями.

Маркетинг
Маркетинг
Календарні інфоприводи та як їх ефективно використовувати в контенті
Редакція ANT Media

Редакція ANT Media

Дата
11/2/2024
Тривалість
7 хв

Що таке календарні інфоприводи?

Календарні інфоприводи — теми, які можна заздалегідь прописати в контент - плані, але які можуть не відноситися напряму до тематики бізнесу. Такий контент ми завжди повинні адаптувати під свій бізнес та нішу.

Зараз існує безліч дат, в яких вказані не лише вже знайомі нам свята, такі як 8 Березня чи Новий рік, але й менш відомі, специфічні події, наприклад, Всесвітній день шопінгу або Всесвітній день кави, а також різноманітні пам’ятні дати. І у цьому контексті можна написати інформативну статтю, створити публікацію чи сторіс, яка буде по - своєму. унікально адаптована під вашу нішу. Такий матеріал буде цікавим для аудиторії і сприятиме підвищенню конекту до вашого бренду.

Важливо, при введенні інфоприводу у ваш контент план — спрямувати його на вашу цільову аудиторію і думати про актуальність для вашої тематики.

Інфоприводи не потрібно прописувати один за одним, ви можете використати декілька за місяць, але це такий собі урізноманітнений контент, який може значно підвищити активність у профілі.

Чому календарні інфоприводи важливі?

Створення структурованого та цікавого контент плану

Визначення ключових подій, свят та важливих дат допомагає розподіляти теми та тон контенту відповідно до певного періоду.

Це допомагає уникнути надмірності або недостатньої інформації, забезпечуючи системний підхід до ведення контент-стратегії.

Адаптація контенту до інтересів ЦА

Використання календарних інфоприводів дозволяє адаптувати контент до інтересів та потреб цільової аудиторії. Наприклад, зазначення важливих подій або свят, що є актуальними для вашого сегменту ринку, може значно підвищити ефективність спілкування з клієнтами.

Допомога при створенні спеціальних пропозицій

Календарні інфоприводи допомагають виявляти сезонні тренди та події, що можуть бути використані для розвитку маркетингових кампаній.

Наприклад, під час святкового сезону або під час проведення важливих глобальних подій, компанії можуть запускати спеціальні пропозиції та акції, залучаючи увагу споживачів.

Єдність у повідомленнях

Інфоприводи виступають як основний інструмент для узгодженості маркетингових зусиль на всіх платформах.

Вони дозволяють підтримувати єдність у повідомленнях та інтегрувати різні канали комунікації для більшої ефективності.

Допомога уникнути ризиків

Систематичне використання інфоприводів дозволяє маркетологам швидко реагувати на зміни у середовищі та уникати потенційних ризиків.

Попередня підготовка до важливих подій дозволяє пристосовувати стратегії та контент відповідно до змін у бізнес-середовищі.

Використання календарних інфоприводів для контент-планування в маркетингу є важливим елементом для створення стратегії, що буде актуальною, спрямованою на цільову аудиторію та ефективною в довгостроковій перспективі. Це допомагає підтримувати високий рівень спілкування з клієнтами, підвищує впізнаваність бренду та сприяє його успішному розвитку на ринку.

Ми рекомендуємо вам створити особистий план (графік) запланованих інфоприводів для того, щоб заздалегідь готувати контент на відповідні теми. Також варто не забувати слідкувати за інтересами аудиторії до таких інфоприводів за допомогою Google Trends. Це дозволить вам оперативно з'ясувати, чи є достатній інтерес до конкретної події, і чи доцільно включати її до вашої стратегії контенту.

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього