Назад
Журнал

«Куди прямуємо?» - запуск освітнього подкасту від Bolt

Протягом останніх непростих років ми всі стали свідками того, як на наших очах твориться історія. Ми уважно слідкуємо за подіями сучасності, та чи добре ми пам’ятаємо і знаємо наше українське минуле, наші міста, села, їхню історію? Чи можемо орієнтуватися на вулицях рідних міст, не шукаючи в навігаторі стару назву провулку чи вулиці?

Культура
Культура
«Куди прямуємо?» - запуск освітнього подкасту від Bolt
Редакція ANT Media

Редакція ANT Media

Дата
1/5/2024
Тривалість
10 хв

Освітній подкаст від Bolt

З огляду на це в рамках нового освітнього проєкту для водіїв «Driver Academy» компанія Bolt створила підкаст із символічною назвою «Куди прямуємо?». Саме це питання бачить кожен користувач сервісу Bolt, коли викликає авто, саме таке питання виникає в головах українців, коли ми розуміємо, що новий курс України – це власна національна ідентичність. Підкаст покликаний допомогти не тільки почати орієнтуватися за новими назвами вулиць, а й розказати про історичні події, діячів та про те, чому та чи інша вулиця відтепер носить нову назву. Головна мета цього проєкту – зробити так, щоб водії Bolt усе менше використовували фразу «А-a-a, це колишня вулиця така-то…», а легко орієнтувалися в нових назвах та навіть могли похвалитися знаннями історії рідного міста. Кожний випуск підкаста присвячений одному топоніму міста (назва місцевості, регіону, населеного пункту тощо): від початку існування й до нашого часу.

Ведучими підкасту стали Женя Янович – амбасадор Bolt, сценарист, актор, телеведучий, та Тиміш Мартиненко-Кушлянський – дослідник історії Києва, експерт комісії з найменування/перейменування вулиць, громадський активіст, який зосереджений на поверненні історичних назв вулицям Києва. Перший випуск про таке перейменування вулиці, в минулому «московської», яка тепер має назву «вулиця Князів Острозьких», уже можна послухати на всіх доступних платформах: Apple Podcast, YouТube та Spotify, за посиланням: https://clxb.ee/kudy.priamuyemo. Загалом планується опублікувати 10 випусків підкасту. 

(один з випусків)

«Із плутаниною з назвами вулиць «стара – нова» стикалися майже всі. Особливо це чомусь відбувається, коли ти кудись поспішаєш, а зазвичай це незнайома адреса, яку треба шукати за допомогою навігатора: нова назва ще не відображається, а стару – не пам’ятаєш або не знаєш. Подібні кейси й наштовхнули нас на такий освітній проєкт, який буде корисним як для водіїв, так і пасажирів. У цьому підкасті ми змогли поєднати  нагальну проблему сучасності з короткими уроками історії, адже події минулого мають беззаперечний вплив на наше майбутнє», – говорить Сергій Костя, маркетинг-директор Bolt у країнах Східної Європи та Азії.

Інформація про компанію Bolt

Bolt – це мультидодаток, головна мета якого – зробити пересування містом більш доступним, безпечним і екологічним. Послугами компанії Bolt користуються більш ніж 150 млн осіб у 45 країнах Європи й Африки (понад 500 міст). За допомогою мультидодатка надається низка послуг, як-от виклик автомобілів, каршерінґ, прокат електросамокатів і електровелосипедів, а також доставка їжі та продуктів. Наразі з компанією співпрацюють більш ніж 3 млн водіїв і кур’єрів по всьому світу.

В Україні послуги Bolt доступні в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Кривому Розі, Чернігові, Сумах, Білій Церкві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кропивницькому, Черкасах, Миколаєві, Чернівцях, Кременчуці, Луцьку, Рівному, Тернополі, а також в Ужгороді, Івано-Франківську, Одесі, Мукачеві, Дрогобичі, Кам'янець-Подільському та Трускавці (www.bolt.eu).

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього