Назад
Журнал

«Люди є ті, ким себе уявляють»: вечір пам'яті Ярослава Ведмедя

На 40-й день після раптової смерті Ярослава Ведмедя, в Українському Домі відбувся вечір пам'яті. На заході зібралися близькі, друзі та партнери Ярослава, щоб згадати його та поділитися спогадами.

Агенції
Агенції
«Люди є ті, ким себе уявляють»: вечір пам'яті Ярослава Ведмедя
Редакція ANT Media

Редакція ANT Media

Дата
2/4/2024
Тривалість
7 хв

Ярослав мав широкий світогляд і бачив далеко за межі звичного. Щоб гості могли поглянути на світ очима Ярослава, команда Postmen організувала виставку, яка відображала ключові аспекти його життя: натхнення, внутрішній світ та вплив.

Postmen

«В експозиції ми хотіли розкрити особистість Ярослава, щоб відвідувачі змогли глибше побачити й зрозуміти, яким він був, що його надихало, який був його внутрішній світ і, звісно, його значний вплив на культуру, рекламу, комунікації та багато інших сфер. Одним із хобі Ярослава було фотографувати воронів, тому саме вони стали символом експозиції – їхні силуети розміщені на стінах», – розповідає Ольга Михалець, креативна продюсерка та керівниця відеопродакшену Postmen

Відвідувачі виставки мали можливість переглянути улюблені книги Ярослава, такі як твори Курта Воннегута, оповідання Луїса Борхеса, а також роботу Тоні Джадта "Після війни" та інші. Послухати пісні R.E.M., Dolores O’Riordan, Keith Jarrett, Leonard Cohen та інших виконавців, яких він любив. Рух та подорожі були невіддільною складовою частиною життя керівника агенції. Тому на виставці були представлені спортивні нагороди Ярослава, фотографії, зроблені ним під час подорожей, а також його кросівки, у яких він пробіг 171 км на ультратрейлі на Монблані. За донат на його благодійну ініціативу «Мільйон на дрон» гості могли забрати фотографії ворон, які зробив Ярослав.

Важливим елементом виставки став стенд з помаранчевими стрічками. Він символізував Помаранчеву революцію, нагадуючи про вагомий вплив та внесок Ярослава в цю історію. 

Бувши засновником громадської ініціативи «Помаранчева стрічка», Ярослав Ведмідь сприяв виникненню бренду «Помаранчева революція», яка визначила офіційний колір ющенківської кампанії та сприяла виникненню бренду «Помаранчева революція».

Вечір пам'яті Ярослава Ведмедя

За чайною церемонією гості дивилися сторітеллінг життя Ярослава, змонтованого з його власних сториз, а також ділилися власними спогадами про нього. Катерина Загорій, Євгеній Стасіневич, Павло Вишебаба та інші колеги та друзі засновника Postmen розповіли історії, які підкреслили його унікальність та непересічні якості.

Олександр Тодорчук, засновник «UAnimals» та співзасновник агенції "Gres Todorchuk", поділився: «Ярослав прагнув максимуму у всьому, за що брався. Фотографія, сад, спорт, робота – неважливо. Усюди він досягав неперевершених результатів».

Літературний критик Євгеній Стасіневич поділився, що:

«Ярослав завжди хотів догравати до кінця. Дотискати: проект, ситуацію, проблему. Давати максимум. І трохи більше. Це потребувало значних сил. Навіть радіти життю він учився у свій спосіб: зрозумівши необхідність відпочивати та переключатися, не міг собі цього не ускладнити. Не дуже знав, як це: не докладати зусиль».

Postmen агенція

Вплив Ярослава виходив далеко за межі найближчого оточення. На вечорі пам'яті було представлено багато внутрішньої історії агенції: нагороди за національні та міжнародні фестивалі, молоток, яким Ярослав розбивав стіни, коли команда Postmen розширювала офіс. Та інші речі, які символізували проєкти агенції: від Копачів до Сковороди, від Бойового чаю до Лесі Українки, від першого робота-бібліотекаря до непальських молитовних барабанів.

«Ярослав завжди знав, ким він хоче бути, і дивовижним чином втілював у життя все, що він уявляв. Тепер це буду робити я разом з командою Postmen», – підсумувала вечір Олена Ведмідь.

Postmen

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього