Важко уявити собі світ без реклами. Та й навіщо це робити?! Краще поговорімо про короткі рекламні ролики, адже саме вони сьогодні є найважливішою складовою маркетингових стратегій і мають здатність швидко та ефективно доносити ключові повідомлення до цільової аудиторії.
Хайп, приховані мотиви чи просто креатив рікою ллється?
Вчора мені в очі потрапили дві рекламні кампанії: Ескулаб та Жага до перемоги
Перше - це рекламний ролик із (не)прихованим закликом перевірити свій організм. І все б нічого, проте… Після перегляду очі просто округлюються і ти вже не розумієш чи то йти туди, чи то просто компанія на впізнаваність зробила таку рекламу. Чи спецііально заради такої реакції?
![ескулаб](https://cdn.prod.website-files.com/65046b8f0aa1ed6924156544/65270c043103554b7c4c538e_Frame%2017%20(20).webp)
Друга кампанія - бренд одягу, амбасадором якого виступила Олена Кравець. Ви ж бачите що за прінт на футболці? Склали два плюс два?
А зараз увага - прінт, який нагадує… Самі бачите кого
![одяг](https://cdn.prod.website-files.com/65046b8f0aa1ed6924156544/65270b84eb908ba2f00dbf5f_Frame%2017%20(19).webp)
Для мене це завжди було зі сфери “крінжатини” і це вже отримало всі шанси туди потрапити. Я за нашу перемогу, але я також і за здоровий та адекватний патріотизм.
На мою думку, це просто палка з двох кінців: творці цього шедевра знали, що можлива така реакція, також знали, що буде багато прихильників. А отже вже в плюсі з двох боків. Але… хайп хайпом та невже в кількасотий день війни це нормально?
Ці дві кампанії приклад того, як ще можна виділятись на ринку. Адже людей завжди буде тригерити політика, релігія, дивні ситуації, шокові я б навіть сказала і так далі. Все, що наш розум просто сприймає дуже яскраво та емоційно. Якщо ви доволі відомий бренд - ви завжди можете здивувати свою аудиторію чимось “таким”, і навіть якщо ви маловідомий бренд - стати популярним вам теж допоможуть ці теми.
Я за самовираження та ідентифікацію, але.. давайте залишатись при здоровому глузді, навіть коли ви виходите за рамки буденності.