Важко уявити собі світ без реклами. Та й навіщо це робити?! Краще поговорімо про короткі рекламні ролики, адже саме вони сьогодні є найважливішою складовою маркетингових стратегій і мають здатність швидко та ефективно доносити ключові повідомлення до цільової аудиторії.
Мої перші негативні емоції від One by One
І тут хочеться відразу підкреслити “емоції”, не враження, тому що досвіду покупки одягу у цього бренду в мене не було. Тож “судити”, а краще аналізувати я все можу лише зі сторони
Все почалось у жовтні 2023. Як ви побачите на наступних сторіс - підтвердження того, що я просто одного дня йшла на каву і побачила магазин з привабливим візуальним виглядом і манекенами. Думаю, зайду після кави, приміряю щось. Та коли я сиділа в кафе я вирішила зайти в інстаграм до цього бренду на сторінку і була відверто в шоці….
![one by one](https://cdn.prod.website-files.com/65046b8f0aa1ed6924156544/661f74ab0be761cb236bd75c_Frame%2090%20(18).webp)
Таких відгуків було багато і чесно кажучи бажання зайти в цей магазин в мене трохи відпало. З однієї сторони це просто коментарі людей і не варто судити за чиєюсь думкою. Але в той момент їх було настільки багато, що я просто вирішила перевірити якість одягу та обслуговування бренду іншим разом
Далі я просто забула про нього. Та вже через пару місяців мені почали потрапляти відео рекомендації від блогерів, де вони рекламували цей бренд.
І все б нічого, проте згадуючи ті негативні відгуки я навіть було подумала це спеціально проплачена реклама аби “відбілитись” (нагадую, що це просто мої думки зі сторони і мова далі піде про маркетингову сторону і більш позитивний досвід)
One by One — інша сторона
Чому я взагалі вирішила написати цю статтю? Тому що гортаючи рілс мені потрапило одне дуже цікаве відео, яке змусило мене зайти на сторінку до цього ж бренду
Заради цікавості я вирішила знову зайти в коментарі… і там знову неоднозначні відгуки про бренд
![дорога до себе](https://cdn.prod.website-files.com/65046b8f0aa1ed6924156544/661f753bcaa61c9733ab69de_Frame%2090%20(19).webp)
Але, тут мене відразу ж встигли приємно здивувати, адже One by One створили дуже крутий проєкт!
Його назва “Дорога до себе” і це перше реаліті - шоу в Інстаграмі про перевтілення та стиль. В шоу також беруть участь відомі інфлюенсери (от як Чара Хорив), а також у ролі ведучого Ігор Донскіх.
Як повідомляє бренд на нас чекає 8 учасниць та 16 випусків, де кожна розповість свою історію і чому вона вирішила взяти участь у цьому проєкті.
На сторінці вже є перші серії і першою учасницею стала професійна військова, яка за останні 14 років носила виключно військову форму. Та після травми у 2022 вона вирішила, що хоче змін (переглянути відеоролик)
![дорога до себе](https://cdn.prod.website-files.com/65046b8f0aa1ed6924156544/661f75cae0137bed449a84a7_Frame%2090%20(20).webp)
Окрім цього, One by One також запустив власний фешн бас, який курсуватиме містами України, і сфотографувавшись з яким можна отримати подарунок.
![новини брендів](https://cdn.prod.website-files.com/65046b8f0aa1ed6924156544/661f7644b3d15dcae2ec69a2_Frame%2090%20(21).webp)
Що ж, точки зору маркетингу — це дуже хороша ініціатива.
По - перше — такі відео креативи завжди “заходять”, підіймають впізнаваність бренду в декілька разів і часто мають позитивні відгуки від аудиторії. (Пригадаємо різні відео кампанії від Cher17). А особливо добре сприймається таке тоді, коли проєкт соціальний або участь беруть звичайні люди.
Як відреагувала аудиторія бренду на це шоу
![бренди україна](https://cdn.prod.website-files.com/65046b8f0aa1ed6924156544/661f76faaf7cc746ce3e1eab_Frame%2090%20(23).webp)
Підсумовуючи, хочеться сказати, що останнім часом бренди справді приємно дивують своїми кампаніями, а це говорить про креативний підхід та здорову конкуренцію.
Щодо якості одягу — піду та перевірю все сама :)