Назад
Журнал

Дизайн пакування для чипсів як результат креативної любовної фантазії

Можна підійти по-різному до розповіді кейсу про створення дизайну пакування. Українські креативники Brain Tank пропонують подивитися на процес такої розробки через історію кохання, яке закінчилося створенням дизайну пакування для бренду Cheers з Узбекистану. Передаємо їм слово.

Бренди
Бренди
Дизайн пакування для чипсів як результат креативної любовної фантазії
Редакція ANT Media

Редакція ANT Media

Дата
14/3/2024
Тривалість
10 хв

Що таке закоханість? Ну, згадуйте. Ось це “я бачу його/її, серце завмирає, потім б'ється зі страшною силою”, ви хочете бути з людиною і дарувати їй увесь світ. Адже так?

Коли бренд-команда узбецького чипсового бренду Cheers звернулася до нас за розробкою креативного дизайну пакування для їх нового продукту Nachos, ми подумали, що "закохатися" один в одного можуть... і снеки. Наприклад Cheers з Узбекистану та Nachos з Мексики.Що ж їх, два бренди, абсолютно різних історично, територіально та емоційно, може поєднати на одному пакуванні? Ми спробували пофантазувати на цю тему.

Що ж, включайте теплу мексиканську музику, та поїхали:

“Живе собі в Узбекистані Cheers. Він – шестикутний Buked чипс. Він – бренд, оригінал та модник, його обожнює місцеве населення за різноманітність смаків, оригінальну форму, і за те, що іноді наводить шуму, влаштовуючи заходи для своїх шанувальників по всій країні”.

Чипси Cheers – популярний локальний продукт оригінальної шестикутної форми, що представлений на полицях країни різними смаками.

“Одного разу Cheers зустрів трикутну дівчинку Nachos, яка приїхала з Мексики у гості до подруги. Він відразу захопився її стилем та впевненістю. Першого погляду вистачило, щоб зрозуміти, що вони мають бути разом. Cheers протягнув їй початок кукурудзи, а вона відповіла посмішкою: "Люблю кукурудзу!".

Nachos – мексиканський снек, який виготовляється з тонко нарізаних та обсмажених кукурудзяних тортильяс, які розрізаються на трикутники та обсмажуються до хрумкого стану.

“Вони ходили містом і розмовляли. Вона розповідала йому про свою країну, традиції; зізналася, що дуже популярна в Мексиці та по всьому світу; показувала фото в різних нарядах. Він розповідав їй про Узбекистан, про свою роботу та про конкурентів, показував свої логотипи, шрифти, патерни, клейми та фудзони на пакуваннях, і навіть трохи хвалився цифрами продажів”.

У процесі підготовки креативна команда заглибилася в історію та кулінарію обох країн, було проведено дослідження ринків снеків Узбекистану та Мексики, вивчено конкурентів та переглянуто сотні варіацій пакувань для снекових продуктів по всьому світу.

- Залишайся, Nachos! Уявляєш, що буде, якщо ми з тобою поєднаємося? З твого дозволу я візьму собі твою форму і кілька твоїх інгредієнтів, все це красиво одягнемо та житимемо разом у новому продукті... на полицях Узбекистану!

- Знаєш, я закохалася в Узбекистан, і в тебе. Я згодна. Але є кілька нюансів…
Я хочу  ̶н̶о̶в̶у̶ ̶с̶у̶к̶н̶ю̶ нову упаковку! А на ній – моє ім'я!”

Cheers Nachos - це кукурудзяні чипси, до складу яких входить корисний інгредієнт клітковина. Як результат креативної роботи, Клієнт побачив велику кількість дизайн-концептів для пакування нового продукту як з натуральними фуд-зонами, так і в різній палітрі кольорів. Після проведених тестів переміг концепт дизайну:

Звичайно, за лаштунками цієї романтичної історії стоїть складний робочий процес. Починається він із досліджень та аналізу, а закінчується готовим дизайн-концептом. Логотипи, шрифти, клейми, фуд зона, палітра кольорів, яка підбирається найчастіше під певні фудзони, розташування окремих елементів — необхідні складові побудови архітектури дизайну будь-якого пакування. І це все звичайно враховано.

Просто розповісти про кейс ми вирішили, додавши трохи кохання

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього