Назад
Журнал

Галичина шукає українців з екзотичними прізвищами

Один із лідерів молочного ринку України, бренд "Галичина", оголошує пошук амбасадорів – українців з екзотичними прізвищами для нової кампанії лінійки йогуртів зі смаками ананаса, манго, манго-маракуї та манго-папаї.

Бренди
Бренди
Галичина шукає українців з екзотичними прізвищами
Редакція ANT Media

Редакція ANT Media

Дата
2/4/2024
Тривалість
7 хв

Чому саме екзотичні прізвища? 

"Ми хотіли зробити нашу кампанію не лише смачною, але й по-справжньому екзотичною, – каже бренд-менеджер ТМ Галичина Олена Полякова. Залучити людей з екзотичними прізвищами вирішила агенція Bickerstaff.103. Ця ідея виникла, щоб підкреслити нашу українськість, аби у жодного українця не виникло протиріч, чому ананас чи манго стали українськими.

йогурти галичина

Хто може взяти участь? 

Якщо ваше прізвище нагадує екзотичний фрукт, ви можете стати зіркою цієї кампанії та довести, що Екзотична Галичина українська на 100%. Заповнюйте анкету на сайті та отримайте шанс:

  • Долучитись до кампанії одного із найбільших молочних брендів України;
  • з'явитися на рекламних банерах по всій Україні;
  • взяти участь у цікавих проєктах та зйомках;
  • отримати незабутній життєвий досвід.

Вікторія Папайло – перша амбасадорка "Галичини".

Однією з перших амбасадорок екзотичної лінії йогуртів "Галичина" стала Вікторія Папайло. Вона галичанка за походженням, любить екзотичні фрукти, та екзотичний (екстремальний) спорт.

галичина шукає

"Я ніколи не мріяла стати обличчям бренду, – ділиться Вікторія. – Коли мені написали з агенції Bickerstaff.103, я спершу подумала, що це розіграш. Але, дізнавшись більше про проєкт та про вже втілені кампанії Bickerstaff.103 одразу ж погодилась"

Результат – чудові ролики та банери по всій країні.

бренд амбасадор

Галичина Екзотична – екзотика українського походження

“Ми любимо вкраїнчиків, а вкраїнчики люблять Галичину. То ми й вирішили, хто як не улюблені Маракуєнки, Папайло, чи Ананасенки можуть краще розповісти про нову лінійку екзотичних смаків від Галичини? То ми й запросили найлутшіших стати амбасадорами Галичини”, — зазначив Ілля Ануфрієнко, креативний директор Bickerstaff.103.

Галичина шукає талановитих людей з екзотичними прізвищами, готових творити разом. Якщо ви активні, креативні та ваше прізвище схоже на Ананас, Манго, Папайя та Маракуйя, заповнюйте анкету на сайті та отримайте шанс стати обличчям "Галичини"!

Галичина

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього