Назад
Журнал

Gemini (Bard) vs ChatGPT

Чи замінить Google AI всім відомий ChatGPT? Давайте розглянемо ці два, головні, ШІ інструменти і чому популярність Bard почала зростати

Маркетинг
Маркетинг
Gemini (Bard) vs ChatGPT
Вікторія Шиманська

Вікторія Шиманська

Дата
8/12/2023
Тривалість
7 хв

Особливості Gemini (Bard)

Я впевнена, що всі вже зрозуміли можливості Чату і користуються ним чи не щодня. Але мені нещодавно потрапило відео з Тік Ток, про те, що ШІ від гугл значно покращив свої можливості.

Bard - це експериментальний розмовний чат зі штучним інтелектом від Google.

За задумом, він має функціонувати подібно до ChatGPT, але відмінність в тому, що сервіс Google бере інформацію з Інтернету. (а як ми знаємо, безкоштовний Chat GPT бере інформацію на основі майже 2 річної давності)

Чат-бот постійно отримував нові функції, включаючи доступ до ваших даних в інших продуктах Google, але його відповіді та інформація рідко конкурували з тим, що ви отримували від ChatGPT та інших ботів.

Однак аргументи на користь Bard щойно стали більш переконливими: на сьогодні Bard працює на новій моделі Gemini від Google, яка, за словами компанії, відповідає і навіть перевершує технологію OpenAI у багатьох аспектах.

Пошукові запити обох ШІ за останні 90 днів

гугл
статистика

І я вже можу побачити відмінності, причому значні

Я вписала однакові запити і отримала дещо різні приклади:

Чат почав одразу писати варіанти для сторіс

ші

В той час як Bard почав з визначення ЦА та цілей (хоча я і не запитувала)

chat gpt

Далі ми бачимо, що Чат продовжує в текстовому форматі давати відповіді на мій запит

bard

В той час як Bard додає візуальні складові, відразу з ідеями для сторіс

gemini

Звісно, обидва ШІ не ідеальні, є що змінювати та куди рости. Але я помітила, що наразі Bard додає багато таблиць, візуальних деталей, навіть якщо не стоїть чіткий запит. В той час як Чат не дає такого, без конкретного ключового слова. Та й звісно великим плюсом є те, що Bard він бере інформацію з Інтернету.

Неможливо також не відзначити, мультимодальне просування від Gemini (bard). Це метод взаємодії з моделями ШІ, який передбачає надання вхідних даних у різних формах, таких як текст і зображення, та отримання передбачуваних відповідей від ШІ. Цей метод підказок поєднує текстові та графічні підказки для вирішення різноманітних завдань - від розв'язання логічних головоломок до розуміння послідовності зображень.

Це також допомагає Gemini набути навичок розпізнавання образів і покращити навички міркування. У таких сферах, як розробка ігор або створення музичних запитів, мультимодальне просування допомагає писати код і створювати як текстові, так і графічні відповіді.

Інтеграція з іншими інструментами та додатками демонструє потенціал для практичного та професійного застосування, наприклад, у дизайні, кодуванні та створенні контенту.

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього