Назад
Журнал

Роксолана Галицька: від жартівливих монологів до експерта із розвитку бренду

Сьогодні у нас класна розмова з блогеркою, яка має за плечима 10-річний "стаж" у цій професії і знає, як не здаватись і далі робити, те, що тобі подобається, якщо життя підкидає лимони

Інфлюенсер маркетинг
Інфлюенсер маркетинг
Роксолана Галицька: від жартівливих монологів до експерта із розвитку бренду
The ANT Media

The ANT Media

Дата
18/5/2024
Тривалість
10 хв

Роксолано, ви вже декілька років поспіль займаєтесь блогінгом. Підкажіть, чому вирішили піти в цьому напрямку і що спонукало вас до цього?

Я в цій сфері 10 років і почалось все ще з часів YouTube, який в 2018 році досягнув позначки 200 000 підписників.
Чому вирішила піти в цьому напрямку? Ще будучи дитиною, я дивилась “Фабрику Зірок” (хто пам’ятає - пустить сльозу) і розуміла, що теж хочу бути “на слуху”, зараз це характеризує класне слово “медійність”.

Знаємо, що ви декілька разів втрачали свою сторінку в ТІк Ток. Чи було важко розвивати сторінку по новому після цього? Чи важко було взяти себе в руки і не кинути це все?

Інколи мені здається, що це моє покликання. Мається на увазі, не втрачати сторінки, хоча це - теж, але зараз я про створення профілю з нуля і просування до сотень тисяч.

Коли мою сторінку заблокували вперше - це був кінець світу для мене. Пам’ятаю все ніби в кіно: зранку хочу зайти перевірити, скільки переглядів набрав останній тікток, а власне зайти не можу. І слідом за цим повідомлення, щось типу: “Вашу сторінку було видалено через порушення правил спільноти назавжди”.

В мене тоді тільки почався “бум”, відео розлітались на 300-400К і я абсолютно не знала, що робити далі. Пригадую, в момент усвідомлення, що цей профіль вже не вернути - просто лягла на ліжко (нагадаю, відчувалось це максимально трагічно і кіношно) і усвідомила для себе просту річ - або я здаюсь і ставлю хрест на своїй мрії, або я від сьогодні створюю новий акаунт і починаю “фігачити” в режимі “х100”.Я обрала другий варіант 🙂

Після того, коли мій перший профіль, ніби той фенікс повстав із попелу і почав зростати ще швидше ніж до цього, я зрозуміла - суть не в профілі, суть в тому, хто його веде, як позиціонує себе, як подає. І поки в мене є я - скільки б я не створювала нових сторінок, моя аудиторія всеодно залишиться зі мною!

новини маркетингу

Де ви берете натхнення для своїх монологів? Чи багато часу йде на підготовку?

Насправді, моє натхнення - це життя. Мої монологи про життєві ситуації, які я обігрую, десь перебільшую і в результаті виходить міні-стендап. Тож, більшість тих відео, які я знімала раніше - це історії з життя: похід в аптеку, конфлікт на вокзалі, ажіотаж навколо євробачення і так далі.

Щодо часу - все дуже індивідуально. Є відео, які я можу “настендапити” без підготовки адже просто “пре”, а є ті, сценарії для яких пишуться годинами.

У вас була невелика перерва у веденні блогу і от нещодавно ви приголомшили (у хорошому значенні цього слова) своїх підписників новиною про те, що ви запускаєте власні консультації із розвитку бренду. Як ви до цього прийшли і чи не боїтесь ви величезної конкуренції у цьому напрямку?

Так, я трохи переформатувала сторінку! І пояснення цьому просте - я переросла класичні “монологи”. Нагадаю, я активно веду соцмережі 10 років і за цей час пройшла шлях від ери YouTube до tiktok.

Є класна фраза в цій сфері “Набрати аудиторію не так складно, як її втримати” і я підписуюсь під кожним словом!

Я досягала позначку в 100К багато раз, на різних платформах і сторінках. Тільки за минулих 2 роки, я це зробила в tiktok 3 рази. І в силу свого досвіду, я маю класну чуйку, коли потрібно діяти: щось змінити, щось переформатувати, десь засісти на дно, а десь навпаки про себе кричати.І моє переформатування - той самий етап.

Розумію, що я - більше, ніж просто смішні відео, хоча почуття гумору в мене дійсно непогане (на правах самореклами)!

Зараз мені хочеться допомагати іншим реалізувати себе через соцмережі, адже мені є що їм сказати. Тому я й запустила консультації і змінила основну лінію блогу на smm.

Знаємо, що ви створили особливе SMM ком’юніті у телеграм. Розкажіть про це більше: чи безкоштовний доступ, кому буде цікаво доєднатись і яка атмосфера в групі?

SMM ком’юніті - одне з моїх найкращих рішень за останній час! Це те місце, яке я так довго шукала: зарядженість, спільні інтереси, підтримка, мотивація,- все це там.

Доступ безкоштовний і ми раді всім, хто горить блогом та smm. Атмосфера - максимально дружня, всі на одній хвилі, діляться досвідом, думками, новинами та інсайтами зі світу діджитал. Люблю це місце!

смм україна

Чи плануєте ви назавжди відходити від монологів і вести свій блог в іншому напрямку? Чи все ж таки монологи – це про вас?

Я не відійшла від монологів, адже навіть про SMM я розповідаю в форматі монологу. Єдине - зараз ще допрацьовую саме стиль та подачу. Останній Reels в плані подачі, вийшов більш максимально близьким до того, яким я бачу своє позиціонування і блог зараз, тож триматимусь його.

Підписники, які з вами давно, звикли до одного вашого “образу” і стилю ведення. Чи багато хейту було після оголошених вами новин про зміни у блозі? Чи виробили вже “імунітет” до хейту?

Я люблю хейт, на ньому можна класно просуватись. Ніхто не буде дивитись reels, де ти 60 секунд розповідаєш як тебе всі люблять і хвалять, інша справа, якщо ці 60 секунд ти моноложиш про те, як Мар’яна попустила тебе і твої вміння - от таке дивитись будуть всі!

Я використовую хейт собі ж на користь і поки це приносить класний результат, +3 людини записалось на консультації після монолога про Мар’яну.

Чи плануєте відкривати власні курси/академію чи іншого роду масштабніше навчання для тих, хто хоче навчитись SMM/розвитку бренду?

На перспективу - так, гадаю з часом я до цього прийду. Але наразі я сфокусована на консультаціях, бачу за ними силу і велику ефективність, адже краще ніж зідзвон 1/1 не має нічого!

блогери україна

Що б ви порадили сьогодні тим, хто хоче почати ведення власного блогу? Чи варто це робити у 2024 і як знайти власний стиль? 

В першу чергу, не слухати тих, хто каже “В 2024му році в цю сферу вже не увійти” - увійти!

Так говорили в 2017му, в 2019му, в 2021му, зараз 2024й рік і вони далі про це. Але якимось магічним чином нові успішні блоги з’являються, експерти просуваються, а курси продаються.

По-друге, зрозуміти для себе, що блог - це робота. Якщо ти хочеш отримувати з нього результати: медійність, знайомства, гроші - просто закинути 1-2 сторіс і забити на місяць - не вийде.Т ут потрібно вкладатись, якщо на початку не грішми, то стараннями і тоді це дасть результат.

І по-третє, полюбити. Якщо ти займаєшся блогом, smm, але терпіти не можеш створювати контент, тебе дратує обробка та монтаж, а від думки про пошук нових ідей хочеться плакати - погані новини.

Якщо ти любиш те, чим займаєшся, якщо ти цим гориш - результат неминучий!

може зацікавити

10 000 кроків на день - користь чи маркетинг?

Скільки кроків потрібно робити щодня, аби залишатися здоровим? Протягом останніх десятиліть відповідь на це питання ніби очевидна: 10 000.

Життєвий цикл контент стратегії: що це і як діяти

Буває, що ти наче все робиш правильно: пости виходять, естетика витримана, охоплення хороші — але аудиторія мовчить. Це не завжди про поганий контент, іноді це про те, що стара стратегія вже "віджила своє". Так, у контенту теж є життєвий цикл — і часом його треба перезапускати, щоб бренд знову дихав.

Чи зможе ШІ «повністю перепрограмувати» програми лояльності?

Компанії вже багато років можуть сегментувати дані про клієнтів, але штучний інтелект робить ще один крок вперед, дозволяючи брендам таргетувати пропозиції для конкретних людей за допомогою своїх програм лояльності