Назад
Журнал

Топ 3 конструктори сайтів, які ви зможете опанувати самостійно

Сьогодні будь-якому бізнесу варто мати сайт, якщо він хоче активно розвивати свій бізнес і бути попереду конкурентів. І якщо колись для створення сайту вам потрібно було викласти чимало коштів, найняти розробників і ще безліч всього - то зараз це все набагато простіше.

Добірки
Добірки
Топ 3 конструктори сайтів, які ви зможете опанувати самостійно
Вікторія Шиманська

Вікторія Шиманська

Дата
7/12/2023
Тривалість
10 хв

Кнструктори для сайтів

Хочу познайомити вас із 3 чудовими конструкторами сайтів, які я сама використовую у роботі і які допоможуть як маленькому так і великому бізнесу маштабуватись.

Unicorn

Я не впевнена чи всі чули про нього, адже він не такий популярний як наприклад Webflow, але не менш легки та зрозумілий за функціоналом.

Unicorn виділяється серед інших, тому що він розроблений з урахуванням потреб стартапів. Його зручний інтерфейс забезпечує плавний і спрощений процес створення веб-сайту, дозволяючи підприємцям зосередитися на запуску та масштабуванні своїх підприємств.

Окрім створення веб-сайтів, Unicorn пропонує інтегровану платформу для автоматизації маркетингу, що надає стартапам цінні інструменти для залучення клієнтів. Це унікальне поєднання створення сайту та автоматизації маркетингу робить Unicorn чудовим вибором для стартапів, які прагнуть покращити свою присутність в Інтернеті.

конструктор

На Unicorn ви не отримаєте типових шаблонів цільових сторінок. У них є лише різні компоненти цільової сторінки. Конструктор цільових сторінок дозволяє вам вибрати готові елементи вашої сторінки і використовувати їх для створення власного макету.

маркетинг

Можливості Unicorn:

- Асистент дизайну Unicorn на основі штучного інтелекту допомагає користувачам створювати професійні веб-сайти без будь-якого попереднього досвіду в дизайні. Асистент надає персоналізовані рекомендації та пропозиції, засновані на потребах і вподобаннях користувача.
- Інтерфейс перетягування Unicorn дозволяє користувачам легко створювати та налаштовувати свій веб-сайт. Користувачі можуть просто перетягувати елементи на сторінку, щоб створити потрібний макет.
- Unicorn пропонує широкий вибір попередньо розроблених шаблонів, з яких користувачі можуть вибирати. Ці шаблони розроблені для різних галузей і цілей, тому користувачі можуть знайти той, який ідеально підходить для їхніх потреб.
- Unicorn має вбудовані функції електронної комерції, які дозволяють користувачам продавати товари та послуги онлайн. Ці функції включають кошик для покупок, обробку платежів та інструменти управління продуктами.
- Unicorn інтегрується з низкою популярних інструментів автоматизації маркетингу, таких як Mailchimp та Constant Contact. Це дозволяє користувачам автоматизувати свої маркетингові кампанії та заощадити час і зусилля.
- Unicorn має вбудовані інструменти SEO-оптимізації, які допомагають користувачам покращити рейтинг свого сайту на сторінках результатів пошуку (SERP). Ці інструменти включають дослідження ключових слів, оптимізацію мета-тегів та створення карти сайту.
- Веб-сайти Unicorn розроблені з урахуванням мобільних пристроїв, тому вони чудово виглядатимуть на всіх пристроях. Це важливо, оскільки все більше людей користуються смартфонами та планшетами для перегляду веб-сторінок.

Прайсинг доволі не високий

сайт

Подумайте про Unicorn, якщо:

- Ви стартап, який шукає спеціалізований конструктор сайтів з інтегрованими інструментами автоматизації маркетингу
- У вас обмежений бюджет
- Вам потрібна зручна платформа з мінімальною кривою навчання

Weblium

Наступний, з яким я хочу вас познайомити - це Weblium.

Weblium виводить створення веб-сайтів на новий рівень, використовуючи можливості штучного інтелекту. Ця інноваційна платформа може похвалитися великою бібліотекою шаблонів і функцій, що налаштовуються, задовольняючи різноманітні потреби та вподобання. Асистент дизайну на основі штучного інтелекту надає цінні поради та рекомендації, адаптуючи процес створення веб-сайту до вашого конкретного бачення. Простота використання та автоматизовані функції Weblium роблять його ідеальним вибором для користувачів, які надають перевагу швидкості та інтуїтивності.

маркетинг

Weblium має більше як 300 готових шаблонів, які ви можете адаптувати під потреби свого бізнесу. Корисна особливість Weblium це те, що він добре працює на маркетинг, адже він має спливаючі вікна, які можуть запускатися на тригерах, формах, запускати виконання дій і працювати з системами аналітики.

платформи для сайтів

Особливості Weblium:

- Асистент дизайну зі штучним інтелектом допоможе вам у процесі створення веб-сайту, пропонуючи персоналізовані рекомендації та пропозиції на основі ваших уподобань і цілей. Вона позбавляє вас необхідності мати досвід у сфері дизайну та забезпечує безперебійний робочий процес.
- Велика бібліотека шаблонів, які повністю адаптивні, що гарантує дружній до мобільних пристроїв веб-сайт.
- Інтерфейс перетягування за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу drag-and-drop. Навички програмування не потрібні, що робить його доступним для всіх.
- Функції електронної комерції. Ви можете керувати своїми зтоварами, приймати платежі та відстежувати замовлення без зайвих зусиль.
- Легка інтеграція з популярними інструментами автоматизації маркетингу, такими як Mailchimp і Constant Contact, щоб оптимізувати свої маркетингові зусилля та ефективно охопити цільову аудиторію.
- Інструменти SEO-оптимізації
- Усі веб-сайти, створені за допомогою Weblium, є адаптивними та оптимізованими для всіх пристроїв, що забезпечує безперебійну роботу користувачів на різних платформах.
- Багатомовна підтримка

Прайсинг середній

сайт

Зверніть увагу на Weblium, якщо:

- Вам важливий швидкий та інтуїтивно зрозумілий процес створення веб-сайту
- Вам комфортно користуватися функціями на основі штучного інтелекту
- Ви обмежені в бюджеті

Webflow

І останній на сьогодні, але не останній в списку - Webflow. На мою думку, він трішки складніший в осягненні, алез ним є дуже багато можливостей.

Webflow займає лідируючу позицію серед конструкторів веб-сайтів, надаючи користувачам можливість створювати адаптивні веб-сайти без занурення в код. Його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс перетягування спрощує дизайн, дозволяючи користувачам створювати професійні веб-сайти навіть з обмеженими технічними знаннями. Крім того, Webflow може похвалитися інтегрованою системою управління контентом (CMS), що забезпечує безперебійне оновлення контенту та постійну підтримку веб-сайту.

вебліум

Webflow стає дедалі популярнішим. Він захоплює індустрію проектування і розробки, лідирує на ринку no-code інструментів і змінює життя багатьох дизайнерів і розробників. Але мінус Webflow у тому, щоб зрозуміти його, вам потрібно хоча б трохи знати, як працюють веб-сайти.

Прайсинг на Webflow

вебфлоу
Порівняння сильних та слабких сторін кожного конструктора
конструктори сайтів

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього