Назад
Журнал

День матері 2024: історії матерів, які зробили значний внесок для бізнесу

Материнство та кар’єра — це ще той виклик. Але для цих натхненних жінок материнство стало поштовхом до розвитку підприємницького духу та маркетингової кмітливості.

Маркетинг
Маркетинг
День матері 2024: історії матерів, які зробили значний внесок для бізнесу
Редакція ANT Media

Редакція ANT Media

Дата
23/4/2024
Тривалість
7 хв

Вони не лише побудували процвітаючий бізнес, але й стали маркетинговими лідерами, довівши, що материнство може бути джерелом сили та інновацій.

Жінки у бінесі

Джессіка Альба та еволюція справжності

день матері

Джессіка Альба - голлівудська зірка, але її підприємницький шлях почався з особистої потреби. Як молода мама, вона намагалася знайти безпечні, ефективні дитячі товари, що не містять агресивних хімічних речовин. Це розчарування призвело до створення The Honest Company - бренду, що пропонує натуральні та екологічно чисті товари для дітей, косметику та товари для дому.

Маркетингова стратегія Альби ґрунтується на прозорості та автентичності. Вона використовує свій статус знаменитості для просування The Honest Company, але також позиціонує себе як справжню маму, яка ділиться своїми труднощами та рекомендаціями щодо продуктів. Такий підхід резонує з батьками, які шукають безпечні альтернативи для своїх сімей.

Джесіка активно взаємодіє зі своєю аудиторією в Instagram, пропонуючи поради щодо виховання дітей та інформацію про продукцію. Співпраця з іншими зірковими мамами ще більше розширює охоплення The Honest Company.

товари для мам

Шеріл Сендберг та підтримка жінок у бізнесі

що подарувати мамі

Шеріл Сендберг, головна операційна директорка компанії Meta, є значною фігурою в технологічній індустрії.  Але вона також є активною захисницею жінок на керівних посадах. Її книга "Lean In" стала феміністичним маніфестом, заохочуючи жінок до амбіцій та подолання невпевненості в собі.

Маркетингова стратегія Сендберг виходить за рамки просування Meta. Вона використовує свою платформу, щоб надихати та розширювати можливості жінок. Її виступи на TED Talks та присутність у соціальних мережах присвячені питанням гендерної рівності та кар'єрного просування жінок.

Сандберг стала прикладом для наслідування для працюючих матерів, продемонструвавши, що досягнення кар'єрного успіху можливе при збереженні балансу між материнством і кар'єрою. Така зосередженість на розширенні прав і можливостей жінок зміцнює її особистий бренд і позиціонує її як лідера думок у світі бізнесу.

Мішель Обама та побудова глобальної платформи

мішель обама

Шлях Мішель Обами від першої леді до автора бестселерів і світового лідера демонструє її здатність спілкуватися з людьми на людському рівні. Її мемуари "Становлення" побили рекорди продажів і закріпили за нею роль потужного голосу жінок і дівчат.

Маркетингова стратегія Обами побудована на автентичності та достовірності. Заходи її книжкового туру були не просто рекламними зупинками, а можливістю поспілкуватися з читачами і поділитися своїм посланням про стійкість і надію. За допомогою надихаючих цитат і поглядів на своє життя вона спілкується з аудиторією і продовжує відстоювати питання, які її хвилюють.

Решма Сауджані та подолання гендерного розриву в технологіях

Решма Сауджані, розчарована недостатньою кількістю дівчат, які обирають кар'єру в галузі комп'ютерних наук, заснувала організацію Girls Who Code. Ця неприбуткова організація пропонує освітні програми з кодування та технологій для дівчат віком від 7 до 18 років.

Маркетингова стратегія Сауджані зосереджена на розширенні можливостей дівчат та зміні суспільного сприйняття. Вона використовує переконливі історії та статистичні дані, щоб підкреслити гендерний розрив у сфері технологій та важливість того, щоб дівчата опановували STEM-галузі. За допомогою публічних виступів та кампаній у соціальних мережах, таких як #GirlsWhoCode, вона підвищує обізнаність та надихає дівчат реалізовувати свій потенціал у кодуванні.

Сара Блейклі та створення боді-позитивного бренду

Сара Блейклі визначила особисту потребу в зручному одязі, що підтримує фігуру, і створила Spanx, революційний бренд, який змінив уявлення про нижню білизну.  Spanx фокусується на функціональності та комфорті, задовольняючи різноманітні типи фігур.

Маркетингова стратегія Блейклі підкреслює бодіпозитивність і вшановує всі форми та розміри. Її бренд використовує релевантні моделі різних типів фігур і уникає надмірної ретуші в рекламі. Такий підхід резонує з жінками, які шукають зручний одяг без нереалістичних стандартів краси.

Ці видатні жінки демонструють, що материнство не повинно обмежувати амбіції.

Вони використали свій материнський досвід, щоб надихнути на творчість, побудувати успішний бізнес і стати лідерами. Їхні історії надихають інших матерів проявити підприємницький дух і залишити свій слід у світі.

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього