Назад
Журнал

Онлайн освіта у 2024: фінансова вигода та власні курси

Після 2020 року онлайн освіта перейшла на новий рівень. Всі почали звикати до онлайн уроків та пристосовуватись до нової реальності. Чи залишається це таким же актуальним і сьогодні?

Своїм
Своїм
Онлайн освіта у 2024: фінансова вигода та власні курси
Редакція ANT Media

Редакція ANT Media

Дата
16/4/2024
Тривалість
10 хв

Зріст онлайн освіти

Якщо ви профі у своїй ніші або маєте команду людей, які можуть надати якісні знання — онлайн школи входять в топ прибуткового бізнесу, який буде актуальним ще довгі роки. (ми про це до речі написали цілу статтю).

онлайн курси

2024 рік знаменує собою значний поворотний момент для онлайн-навчання.  Хоча пандемія COVID-19, безсумнівно, прискорила його впровадження, онлайн-освіта перетворилася на міцну та динамічну екосистему

Ключові тенденції, що формуватимуть онлайн-навчання у 2024 році

Занурення в імерсивний досвід: за межами екрану

Досвід онлайн-навчання більше не обмежується плоским екраном.  Віртуальна реальність (VR) і доповнена реальність (AR) все частіше інтегруються в онлайн-курси, створюючи симуляції та інтерактивні середовища.  Уявіть, як ви препаруєте віртуальну жабу на уроці біології або досліджуєте історичні пам'ятки в 3D-реконструкції - VR і доповнена реальність оживляють абстрактні поняття, сприяючи глибшому залученню та збереженню знань. В Україні це ще не поширене, проте є велика вірогідність, що ми таки будемо практикувати VR у ближчому майбутньому.

Мікронавчання

Наша увага стає коротшою, ніж будь-коли, і платформи для онлайн-навчання адаптуються відповідно до цього. (чи помічали ви що статичні відео сприймаються вже важче, ніж ті, які з різними ракурсами, переходами та ефектами). Тож такий тренд як мікронавчання пропонує невеликі, сфокусовані навчальні модулі, які можна пройти всього за кілька хвилин. Ці модулі ідеально підійдуть для зайнятих професіоналів, які прагнуть здобути конкретні навички, або для учнів, які віддають перевагу коротшим циклам концентрованого навчання.

онлайн освіта у 2024

Гейміфікація: навчання через гру

Методи гейміфікації вже не є чимось новим. Платформи онлайн-навчання включають ігрові механіки, такі як бали, значки та таблиці лідерів, щоб зробити процес навчання більш цікавим і приємним.  Цей підхід використовує наше природне прагнення до конкуренції та досягнень, мотивуючи учнів просуватися вперед у вивченні матеріалу та опановувати нові концепції.

Спільний клас

Платформи сприяють створенню середовища для спільного навчання, де студенти можуть спілкуватися, обговорювати концепції та спільно працювати над проектами.  Цього можна досягти за допомогою інтегрованих інструментів відеоконференцій, онлайн-дискусійних форумів та програмного забезпечення для спільного редагування в режимі реального часу.

Онлайн освіта як бізнес

Якщо ви готові стати на шлях підприємництва і задумуєтесь про таку нішу як онлайн школи — у вас є всі шани стати успішним. Адже онлайн освіта має ряд переваг:

  • попит на онлайн-навчання продовжує зростати і не припинить своєї актуальності ще довго
  • онлайн-курси мають чудову масштабованість - ви можете створити курс один раз і продавати його глобальній аудиторії, максимізуючи своє охоплення і потенційний дохід.
  • після розробки, онлайн-курси можуть приносити пасивний дохід. У той час як маркетинг і оновлення контенту вимагають постійних зусиль, основний контент може продовжувати приносити дохід з мінімальними додатковими витратами.
  • онлайн-курси дозволяють монетизувати ваші знання та досвід. Якщо ви володієте цінними навичками або вузькоспеціалізованими знаннями, ви можете створити курс і поділитися ними з іншими

Як створити власний курс онлайн

Щоб створити власні онлайн курси можна використовувати будь - які зручні для вас онлайн ресурси: від записів у Notion до спеціалізованих платформ. Такі платформи мають значно більші переваги і про одну з таких ми сьогодні вам розкажемо

Нещодавно ми натрапили на платформу, яка ідеально підходить для створення, продажу та просування онлайн-курсів. Вона не лише має зручний інтерфейс, а ще й чудовий кінцевий вигляд (власний мікро сайт)

Давайте по порядку

LearnWorlds - платформа з власними темплейтами, які ви можете використовувати що створювати свої курси. Вони легко оптимізуються під SEO тож ви зможете активно зростати, розвиваючи свій сайт і курси одночасно. А за рахунок того, що платформа юзер френдлі - тут ви швидко осягнете як створити блок та додати матеріали.

Як тільки ви зареєструєтесь на платформі - ви зможете обрати власний темплейт сайту, який ви адаптуєте під себе

як створити курс

Після того, як ви обрали темплейт - ви будете бачити перед собою інтерфейс, на якому видно юзерів, можливості для редагування та багато іншого. Отож після обраного вами темплейту (тобто обгортки вашого курсу) ви зможете його наповнити

як створити свій онлайн курс

Наступний крок - назвати ваш курс, описати про що він і для кого, а також поставити своє фото або логотип (прев'ю ви будете бачити одразу зліва)

як створити онлайн навчання

Наступне, що нас приємно здивувало - це вибір того, яким буде ваш курс. Тото ви можете створити чорновик, відразу зробити так, що ваш курс буде безкоштовним, платним, приватним або взагалі промо курсу, який вийде дуже скоро

онлайн курси

Після цих кроків ви зможете обрати як саме ви будете наповнювати і створювати структуру курсу: чи самостійно, чи за допомогою штучного інтелекту або ж завантажувати вже готові матеріали

як просувати онлайн курси

Далі у вас буде змога обрати, що буде входити до кожного уроку, тобто наповнення: відео, електронні книги, презентації тощо (потім ви зможете видалити або додати ще щось необхідне)

курси з маркетингу

Після того, як ви створите структуру вашого навчання - все буде виглядати приблизно як на наступному фото

курси з смм

Ну а далі ви просто наповнюєте власний курс необхідними матеріалами. (також можна використовувати штучний інтелект)

смм курси

Коли ваше навчання буде готово і все завантажено - ви можете перейти до оформлення того темплейту, який ви обрали на початку. Тобто вашої обкладинки. І як ви бачите на фото, обраний нами темплейт буде привабливим, відразу буде видно чи безкоштовний чи ні, а також короткі описи того, що входить в курс. Картинки, кольори та тексти міняються

онлайн навчання

Тут лише перший слайд зі всього темплейту, адже це повноцінний лендінг з описами і вашим власним наповненням.

Вартість такої платформи варіюється від 30 євро на місяць. Проте якщо ви будете робити ваш курс платним - і ваша ціна буде вища - ви будете однозначно в плюсі.

Простір онлайн-навчання постійно розвивається.  Залишаючись в курсі останніх тенденцій, адаптуючи свій підхід і надаючи виняткову цінність своїм студентам, використовуючи нові технології, ви зможете позиціонувати свій бізнес онлайн-курсів для досягнення успіху в 2024 році і в майбутньому

може зацікавити

Українські розробники запустили інноваційний продукт — GPTizer на основі ШІ

Ми живемо у епоху, коли ШІ розвивається з кожним днем. Тож спеціалісти у різних галузях шукають способи як інтегрувати його у свої продукти або послуги.

Як розвивати особисту сторінку Лінкедін: топ 10 практичних порад

Лінкедін — моя улюблена платформа для пошуку класних професійних знайомств і нових клієнтів.

Що таке маркетинг: традиційні та сучасні підходи

Маркетинг. Одне слово може викликати радість, байдужість і навіть роздратування. Це настільки щось мінливе і швидкоплинне, що тут постійно потрібно бути в курсі всього