Notion - давно зарекомендувала себе як топ платформа для організації роботи, де можна працювати як індивідуально, так і в команді і в реальному часі
Причина мого переходу у Notion — можливості.
Я раніше працювала в екселі. Там я складала план, писала різні таски ітд. Але з часом почала розуміти, що мені цього мало
Наступною причиною стали клієнти. Раніше ми всією командою контент плани робили в ексельці, але зараз вже 80% клієнтів перейшло разом з нами у Notion, тому що всі вони хочуть щоб біля тексту була відразу картинка, відео, сторіс тощо. А в ексельці це робити ну дуже не зручно. І знаєте що, всі клієнти подякували нам за таку класну ініціативу як Notion.
Третя причина — легкість, швидкість, зрозумілий інтерфейс та багато різних темплейтів, про які я розповім згодом.
“Там стільки всього не зрозумілого” — чула я декілька разів від своїх знайомих. Але намагалась переконати їх в іншому, адже це зовсім не так. Тож давайте і вам розповім чому Notion — це must have для роботи у 2023 та 2024 роках
Notion - це потужний універсальний робочий простір, призначений для нотаток, завдань, контент планів, стратегій і ще багато різних корисних функцій. Він є ефективним інструментом управління проектами, а ще покращує командну співпрацю, обмін знаннями, інсайтами та продуктивність.
Що робить цю платформу справді унікальною, так це те, що вона дозволяє користувачам адаптувати роботу до своїх конкретних потреб та вподобань. Ви можете тут все змінювати, переставляти, творити.
Особливості роботи з Notion
Notion має потужні можливості фільтрування та сортування. Ви можете миттєво знайти потрібні дані за допомогою фільтрації на основі властивостей, сортування за різними критеріями або за допомогою розширеного пошуку.
Ви можете переглядати інформацію в різних форматах: таблиця, календар, дошка, галерея або список. Така універсальність полегшує візуалізацію та роботу з даними у найбільш зручний для вас спосіб.
Notion пропонує низку зручно та адаптивно розроблених шаблонів для різних випадків використання, від управління проектами до особистих цілей. Ви також можете створювати власні шаблони, що полегшує початок роботи з новими проектами або базами даних. (про шаблони далі) Ви також можете ділитися даними з членами команди, дозволяючи спільне редагування в режимі реального часу. Це особливо корисно для команд, які спільно працюють над проектами або керують спільними тасками.
Як користуватися Notion
Першим кроком до початку роботи з Notion є створення облікового запису. Зареєструватися дуже просто - відвідайте веб-сайт Notion і натисніть кнопку "Зареєструватися". Вам буде запропоновано вказати адресу електронної пошти та створити пароль.
Після цього ви можете починати користуватися Notion. Після першого входу в Notion ви потрапите до свого робочого простору. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, з бічною панеллю зліва, що містить всі ваші сторінки та бази даних. Ви можете переходити до різних розділів робочого простору. Notion спрощує пошук того, що ви шукаєте, тому ви можете зосередитися на роботі, замість того, щоб губитися в меню.
Notion дозволяє вам налаштувати свій робочий простір кількома способами. Ви можете змінити колірну схему відповідно до вашого особистого стилю, додати фотографію профілю, щоб зробити робочий простір більш особистим, і налаштувати макет робочого простору відповідно до ваших уподобань. Однією з найпотужніших функцій Notion є можливість створювати різні сторінки та розділи для організації вашої роботи. Наприклад, ви можете створити сторінку для кожного проекту, над яким працюєте, з розділами для нотаток, списків справ і термінів виконання проекту.
Річ, яку слід пам'ятати, коли мова йде про Notion, - це те, що він призначений для роботи під вас. Він унікальний тим, що дозволяє нескінченну кастомізацію. Ось кілька дуже важливих інструментів кастомізації, які варто спробувати:
• URL-адреса робочого місця. Ви маєте можливість створити URL-адресу робочого місця, яку зможуть ввести лише люди з їхнього дозволеного домену електронної пошти. Можете зберігати робочий простір приватним і співпрацювати в режимі реального часу.
• Шаблони. Notion пропонує безліч шаблонів, які дозволяють організувати роботу, так, як буде зручно для особистого користування або команди
• Синхронізація між платформами. Notion працює на різних платформах, тож ви можете знайти все, що потрібно, там, де потрібно. Чи то в автобусі, чи за робочим столом. А завантаження мобільного додатку означає, що ви матимете ціле робоче місце під рукою.
Шаблони Notion
Як ви можете побачити на фото — Notion пропонує безліч темплейтів, які зручні у користуваннІ та які можна оформити під себе.
Хочу познайомити вас з декількома класними та зручними шаблонами:
Projects & Tasks
За допомогою цього темплейту ви можете відстежувати проєкти та роботу в команді. доступні перегляди у вигляді дошки канбану або календаря - як вам зручніше. Тут же можна писати документи з планування, вбудовувати дизайни та організовувати нотатки для зустрічей.
Weekly Planner for Creators and Business Owners
Неймовірно естетичний та зручний планер. Цей універсальний шаблон має календар, який допоможе вам легко виконувати свої щотижневі зобов'язання, відстежувати свої звички, а вичерпний список справ гарантує, що жодне завдання не залишиться непоміченим. Ви можете також візуалізувати свій прогрес і досягнення за допомогою інтерактивної діаграми, що мотивує вас досягати поставлених цілей. А ще занотовувати важливі думки та ідеї в продуманому розділі для нотаток
Social Media Planner for Solopreneur
Шаблон містить календар, ідеї контенту, хештеги, дизайн контенту, алгоритми, тактики, розподіл годин, доходи та витрати. Також включено кожну платформу, яка ідеально підходить для приватного підприємця. А ще є посібник, щоб показати вам, що ви можете зробити.
Не спробувавши - не відчуєте усі переваги роботи з Notion, а вони дуже відчутні. Це значно спростить вам роботу та зможе налаштувати вас на правильне робоче русло.