Банк ПУМБ за підтримки ЦУМ Київ продовжує висвітлювати історії та потреби ветеранів і ветеранок – зокрема тих, хто повертається до цивільного життя після отримання травм, поранення або хвороби під час виконання службових обов'язків.
Нові ресурси з медіаграмотності скоро надійдуть, щоб допомогти користувачам краще зрозуміти, як генеративний ШІ використовується і зловживає в Інтернеті.
TikTok співпрацює з Коаліцією за походження та автентичність контенту (C2PA), щоб запровадити новий процес ідентифікації ШІ в контенті, завантаженому з інших джерел, який тепер буде позначатися як такий у потоці.
Тепер відео, завантажені в TikTok, будуть скануватися на наявність маркерів ШІ в рамках проекту C2PA, і будуть виділені як такі в потоці при їх виявленні.
Як пояснює TikTok:
«[Проект C2PA] додає метадані до контенту, які ми можемо використовувати для миттєвого розпізнавання та маркування контенту, створеного штучним інтелектом. Ця можливість почала впроваджуватися сьогодні на зображеннях і відео, а незабаром з'явиться і на аудіоконтенті. У найближчі місяці ми також почнемо додавати [C2PA-мітки] до контенту TikTok, які залишатимуться на ньому після завантаження. Це означає, що будь-хто зможе скористатися інструментом C2PA «Перевірка», щоб допомогти ідентифікувати AIGC, який був створений у TikTok, і навіть дізнатися, коли, де і як контент був створений або відредагований».