Банк ПУМБ за підтримки ЦУМ Київ продовжує висвітлювати історії та потреби ветеранів і ветеранок – зокрема тих, хто повертається до цивільного життя після отримання травм, поранення або хвороби під час виконання службових обов'язків.
Після того, як цього тижня президент США Джо Байден підписав законопроект про продаж TikTok, TikTok і материнська компанія ByteDance розглядають свої наступні кроки, хоча китайські чиновники незадоволені тим, що уряд США наполягає на примусовому продажі компанії.
Речник Міністерства закордонних справ Китаю Ван Веньбінь звинуватив США в тому, що вони діють безпідставно, змушуючи продати додаток без доказів зловживання даними або пропаганди, як це було заявлено в якості причин для такого тиску.
За словами Веньбіна:
"Така поведінка залякування, яка не може перемогти в чесній конкуренції, порушує нормальну ділову активність компаній, підриває довіру міжнародних інвесторів до інвестиційного середовища і завдає шкоди нормальному міжнародному економічному і торговельному порядку".
Китай вважає, що потуги США продати додаток зашкодять репутації країни в міжнародній торгівлі, і пообіцяв виступити проти повного продажу додатку.
Це може вплинути на ключовий елемент всемогутнього алгоритму рекомендацій TikTok.
Алгоритм TikTok - це його секретний соус, завдяки якому система здатна швидко визначати ваші інтереси в режимі реального часу, гарантуючи, що кожного разу, коли ви відкриваєте додаток, вам надсилатиметься більш цікавий потік відео.
Але згідно з китайськими правилами експортного контролю, продаж системних алгоритмів диктується китайським урядом, що може означати, що навіть якщо TikTok буде продано, його внутрішні системи можуть бути не включені.
Що значно знизить загальну вартість додатку.
Як повідомляє The Wall Street Journal, наразі вважається, що TikTok коштує від 20 до 100 мільярдів доларів, залежно від того, що входить до пакету.